ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG REMONTOWYCH

 

                 REMONTY MIESZKAŃ MP-BUD PODSTAWEK PRZEMYSŁAW

 

                                                                             GÓRCZEWSKA 90A

                                                                              01-117 WARSZAWA

                                                                                  527-202-75-82

 

 

                                 511 - 163 - 069

 

          REMONTY MIESZKAŃ

               GLAZURNICTWO

      PODSTAWEK PRZEMYSŁAW

 

WYMIANY LUB MODERNIZACJE INSTALACJI

KONTAKT

AKTUALNOŚCI

REALIZACJE

CENNIK

REMONTY MIESZKAŃ

   USUWANIE SUBBITU, WYKAŃCZANIE WNĘTRZ

                    511 - 163 - 069

 

   

     Zapytania - formularz kontaktowy

Twój mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteśmy mała ekipą i nie posiadamy kadry kierowniczej, co pozwala na zaproponowanie Państwu korzystnych warunków cenowych. Pracę wykonujemy osobiście w zespole 2 lub 3 osobowym. Pracami związanymi z modernizacją instalacji zajmują się osoby posiadające konieczne uprawnienia. Nie bierzemy kilku zleceń na raz – nauczeni doświadczeniem skupiamy się na jednej pracy i wykonujemy ją profesjonalnie do końca.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Szanując czas Klienta zajmujemy się zakupem i dostarczaniem na inwestycję wszelkich koniecznych do wykonania remontu materiałów.

Usługi remontowe proponuje Państwu samodzielna, doświadczona i profesjonalnie wyposażona ekipa przygotowana do wykonania każdego remontu kompleksowego. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie całościowego wykończenia wnętrz.

Na wszelkie wykonywane przez na prace remontowe Klient otrzymuje pełną dokumentację zdjęciową i opisową. W przypadku remontu lokalu spółdzielczego lub kwaterunku tworzymy dokumentację przed i po remontową oraz wszelkie dokumenty konieczne do zgłoszenia remontu. W razie konieczności wykonujemy pomiary elektryczne i wentylacyjne wraz z dokumentacją.

Wykonujemy remonty mieszkań oraz wymiany i modernizacje instalacji w Warszawie i okolicach. Wykonujemy usługi remontowe w mieszkaniach w każdym stanie od nowych deweloperskich po najbardziej zniszczone i zaniedbane, również mieszkania po spaleniu. Posiadamy duże doświadczenie przy remontach w starych kamienicach i blokach z ” wielkiej płyty”.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie gwarantującym bezawaryjność i wytrzymałość co ogranicza do minimum awarie a tym samym przerwy w pracy. Wszelkie prace poziomujące i pionujące są wykonywane z zastosowaniem urządzeń laserowych.